O nas

Historia firmy

Firma Hydromax powstała w 1992 roku. Została założona przez Piotra Miernika w Suchedniowie. Po doświadczeniu zdobytym w pracy w suchedniowskiej fabryce urządzeń transportowych, postanowiono zająć się naprawą i sprzedażą wózków widłowych.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się wózkami produkowanymi na rodzimym rynku. Naprawialiśmy głównie wózki powstałe w krajach z bloku wschodniego, przede wszystkim były to marki FUT, GPW, Balcancar. Od początku specjalizowaliśmy się w hydraulice siłowej, lecz przeprowadzaliśmy kompleksowe naprawy pojazdów transportu bliskiego. 

W pierwszej połowie nowego stulecia zajęliśmy się importem wózków zachodnich. Byliśmy jednym z pierwszych importem wózków używanych w Polsce. Importowaliśmy używane wózki widłowe z Francji, Belgi czy Holandii. Poszerzyliśmy także działalność o sprzedaż części zamiennych do wózków zagranicznych.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej otworzyliśmy się na całą Europę, Rozpoczęliśmy importowanie maszyn roboczych z wszystkich krajów Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, znacznie poszerzając nasz asortyment. Zaczęliśmy prowadzić sprzedaż oraz naprawy nie tylko wózków widłowych ale także ładowarek, koparek, platform transportowych, traktorów oraz specjalistycznych maszyn budowlanych. Znacznie powiększyliśmy obszar firmy, dzięki czemu mogliśmy powiększyć zdolności magazynowania maszyn.

Przez cały czas działalności dbaliśmy o naszych klientów, oferując im naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz serwis urządzeń zakupionych w innych firmach. Od początku oferujemy naprawy wraz z dojazdem do klienta. 

Ciągły rozwój firmy pozwolił nam osiągnąć bazę stałych klientów i współpracowników dzięki którym mogliśmy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, stosując nowoczesne technologie napraw 

Bierząca działalność

Aktualnie prowadzimy kompleksową obsługę firm w celu zapewnienia sprawnego i ciągłego działania maszyn. Ciągle prowadzimy sprzedaż, serwis i przeglądy UDT dla urządzeń które użytkowane są w firmach.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży około 100 różnego rodzaju maszyn. Głownie posiadamy wózki widłowe, koparki, ładowarki z napędem spalinowym oraz elektrycznym.

Wykonujemy bieżące naprawy oraz kompleksowe remonty maszyn.

Dział projektowy rozwija technologie projektowania urządzeń za pomocą oprogramowania CAD oraz przeprowadzania analiz MES 

Wykonujemy także prototypy elementów dzięki posiadanym drukarką 3D w technologi FDM

Przyszłość

Ciągle rozwijamy nasze zebrane przez lata doświadczenie.

Aktualnie poszerzamy asortyment w naszym magazynie o nowe maszyny i urządzenia mechaniczne.

Ciągle realizujemy nowe zaprojektowane przez nasz urządzenia, dzięki czemu poszerzamy nasze doświadczenie w celu kompleksowego projektowania i automatyzacji produkcji urządzeń.

 • 1992

  Rozpoczęcie działalności firmy Hydromax

 • 1997

  Otworzenie sklepu z częściami zamiennymi

 • 1998

  Otworzenie sie na rynki zachodnio europejskie

 • 2000

  Rozszerzenie działalności o maszyny budowlane

 • 2004

  Zwiekszenie importu poprzez wejscie Polski do UE

 • 2010

  Rozszerzenie eksportu o kraje Europy środkowej

 • 2015

  Rozpoczęcie eksportu o Europe wschodnią

 • 2018

  Rozpoczęcie projektowania maszyn w technilogi CAD

 • 2020

  Modernizacja rozwoju firmy wprowadzając nowe technologie

Przewiń na górę